Termostatická hlavice FIBARO je inteligentní verze standardní hlavice, kterou běžně znáte. Dokáže sama regulovat teplotu dle vašich osobních preferencí na základě zabudovaného senzoru teploty, nebo externího čidla. Teplotu můžete také snadno regulovat na dálku pomocí mobilní aplikace. Vytopit si byt na příjemnou teplotu ještě než se vrátíte z dovolené? Žádný problém. Stejně tak může hlavice sama po vašem odchodu efektivně snížit teplotu pro maximální úsporu.


Vzdálená změna teploty

Užijte si komfort vzdáleného ovládání naplno díky mobilní aplikaci FIBARO. Teplotu můžete jednoduše regulovat, ať už se nacházíte kdekoli na světě. Teplotu lze dokonce nastavit s přesností na 0,5°C.

FIBARO Termostatická hlavice - CHD001014 - ŠTOLL

 • Vzdálená změna teploty

  Užijte si komfort vzdáleného ovládání naplno díky mobilní aplikaci FIBARO. Teplotu můžete jednoduše regulovat, ať už se nacházíte kdekoli na světě. Teplotu lze dokonce nastavit s přesností na 0,5°C.
 • Chytrý rozvrh vytápění

  Se systémem FIBARO můžete jednoduše nastavit rozvrh vytápění, který se přesně přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Stanovený plán můžete samozřejmě na zvolený čas narušit manuálním ovládáním.

 • Externí senzor teploty

  Termostatická hlavice FIBARO je vybavena integrovaným čidlem teploty. Pro využití plného potenciálu hlavice je však dobré využít ještě externí bezdrátové čidlo teploty, které můžete umístit kamkoli jen budete chtít. Díky tomu dosáhnete perfektní teplotu v domácnosti. Jedno čidlo může sloužit jako referenční bod až pro 3 různé termostatické hlavice FIBARO.
 • Ruční změna teploty

  Teplotu můžete regulovat standardním způsobem, tak jak jste běžně zvyklí. Nejrychlejší způsob pro domácí regulaci. Změna teploty je navíc jednoduše indikována pomocí barevného LED kruhu.

 • Přehledná a snadná kontrola

  Jakmile se rukou přiblížíte k FIBARO termostatické hlavici, rozsvítí se barevný LED kruh, díky kterému budete ihned vědět v jakém teplotním rozmezí se pohybuje vaše domácnost. Budete tak mít rychlý přehled o aktuální teplotě, aniž byste museli zapínat mobilní aplikaci.

 • Funguje s většinou typů radiátorů

  Hlavice funguje s drtivou většinou nejčastěji využívaných typů radiátorových ventilů. V balení kromě samotné hlavice najdete hned několik speciálních adapterů, které se přizpůsobí vašemu konkrétnímu ventilu. Snadno tak lze integrovat na ventil typu M30 x 1,5, RTD-N, nebo RA-N.

 • Individuální programy

  Zajistěte si maximální pohodlí a využijte plány přizpůsobené povaze jednotlivých místností. Nastavte si teplotu přesně podle místnosti, času a vašich zvyků. Zajistěte si například vynikající teplotu při koupeli, nahřáté ručníky a příjemnou atmosféru. FIBARO následně teplotu automaticky sníží, když se koupelna nepoužívá.

 • Spolupracuje s Apple HomeKit

  Termostatická hlavice FIBARO se kromě standardní Z-Wave verze dodává také ve verzi kompatibilní se systémem Apple HomeKit. Ovládejte hlavici jednoduše pomocí vašich Apple zařízení, tak jak jste běžně zvyklí, nebo využijte hlasové ovládání Siri. Kromě termostatické hlavice můžete zakoupit také další produkty FIBARO s podporou HomeKit - Senzor na okna a dveře 2, Detektor pohybu, nebo Detektor zaplavení.

 • Snižte náklady až o 42%

  Technologie a inteligence je to, co odlišuje termostatickou hlavici FIBARO od konkurence. Pokročilý algoritmus a využití časových programů dokáže efektivně snížit vaše náklady na vytápění až o 42%. Investice do chytré technologie FIBARO se vám tak velmi brzy vrátí. Díky tomu je celé řešení také velmi šetrné k životnímu prostředí.