Termostatická hlavice Fibaro CHD001014 Radiatorová hlavice, Z-Wave Plus je inteligentní verze standardní hlavice, kterou běžně znáte. Dokáže sama regulovat teplotu dle vašich osobních preferencí na základě zabudovaného senzoru teploty, nebo externího čidla. Teplotu můžete také snadno regulovat na dálku pomocí mobilní aplikace. Vytopit si byt na příjemnou teplotu ještě než se vrátíte z dovolené? Žádný problém. Stejně tak může hlavice sama po vašem odchodu efektivně snížit teplotu pro maximální úsporu.


Vzdálená změna teploty s Fibaro CHD001014 Radiatorovou hlavicí, Z-Wave Plus

Užijte si komfort vzdáleného ovládání naplno díky mobilní aplikaci FIBARO. Teplotu můžete jednoduše regulovat, ať už se nacházíte kdekoli na světě. Teplotu lze dokonce nastavit s přesností na 0,5°C.

FIBARO Termostatická hlavice - CHD001014 - ŠTOLL

 • Vzdálená změna teploty s Fibaro CHD001014 Radiatorovou hlavicí, Z-Wave Plus

  Užijte si komfort vzdáleného ovládání naplno díky mobilní aplikaci FIBARO. Teplotu můžete jednoduše regulovat, ať už se nacházíte kdekoli na světě. Teplotu lze dokonce nastavit s přesností na 0,5°C.
 • Chytrý rozvrh vytápění s Fibaro CHD001014 Radiatorovou hlavicí

  Se systémem FIBARO můžete jednoduše nastavit rozvrh vytápění, který se přesně přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Stanovený plán můžete samozřejmě na zvolený čas narušit manuálním ovládáním.
 • Fibaro CHD001014 Radiatorová hlavice, Z-Wave Plus

 • Externí senzor teploty

  Termostatická hlavice Fibaro CHD001014 je vybavena integrovaným čidlem teploty. Pro využití plného potenciálu hlavice je však dobré využít ještě externí bezdrátové čidlo teploty, které můžete umístit kamkoli jen budete chtít. Díky tomu dosáhnete perfektní teplotu v domácnosti. Jedno čidlo může sloužit jako referenční bod až pro 3 různé termostatické hlavice FIBARO.
 • Ruční změna teploty na Fibaro CHD001014 Radiatorové hlavici, Z-Wave Plus

  Teplotu můžete regulovat standardním způsobem, tak jak jste běžně zvyklí. Nejrychlejší způsob pro domácí regulaci. Změna teploty je navíc jednoduše indikována pomocí barevného LED kruhu.
 • Fibaro CHD001014 Radiatorová hlavice, Z-Wave Plus vás informuje barevným rozdělením teplotních rozmezí

 • Přehledná a snadná kontrola Fibara CHD001014

  Jakmile se rukou přiblížíte k FIBARO termostatické hlavici, rozsvítí se barevný LED kruh, díky kterému budete ihned vědět v jakém teplotním rozmezí se pohybuje vaše domácnost. Budete tak mít rychlý přehled o aktuální teplotě, aniž byste museli zapínat mobilní aplikaci.

 • Fibaro CHD001014 Radiatorová hlavice, Z-Wave Plus Funguje s většinou typů radiátorů

  Hlavice funguje s drtivou většinou nejčastěji využívaných typů radiátorových ventilů. V balení kromě samotné hlavice najdete hned několik speciálních adapterů, které se přizpůsobí vašemu konkrétnímu ventilu. Snadno tak lze integrovat na ventil typu M30 x 1,5, RTD-N, nebo RA-N.

 • Fibaro CHD001014 Radiatorová hlavice, Z-Wave Plus zvládá Individuální programy

  Zajistěte si maximální pohodlí a využijte plány přizpůsobené povaze jednotlivých místností. Nastavte si teplotu přesně podle místnosti, času a vašich zvyků. Zajistěte si například vynikající teplotu při koupeli, nahřáté ručníky a příjemnou atmosféru. FIBARO následně teplotu automaticky sníží, když se koupelna nepoužívá.
 • Fibaro CHD001014 Radiatorová hlavice, Z-Wave Plus

 • Fibaro CHD001014 Radiatorová hlavice, Z-Wave Plus spolupracuje s Apple HomeKit

  Termostatická hlavice FIBARO se kromě standardní Z-Wave verze dodává také ve verzi kompatibilní se systémem Apple HomeKit. Ovládejte hlavici jednoduše pomocí vašich Apple zařízení, tak jak jste běžně zvyklí, nebo využijte hlasové ovládání Siri. Kromě termostatické hlavice můžete zakoupit také další produkty FIBARO s podporou HomeKit - Senzor na okna a dveře 2, Detektor pohybu, nebo Detektor zaplavení.
 • Využití Fibaro CHD001014 Radiatorová hlavice, Z-Wave Plus na podlahovém vytápění

 • Snižte náklady s Fibaro CHD001014 Radiatorovou hlavicí, Z-Wave Plus až o 42%

  Technologie a inteligence je to, co odlišuje termostatickou hlavici FIBARO od konkurence. Pokročilý algoritmus a využití časových programů dokáže efektivně snížit vaše náklady na vytápění až o 42%. Investice do chytré technologie FIBARO se vám tak velmi brzy vrátí. Díky tomu je celé řešení také velmi šetrné k životnímu prostředí.