V naší nabídce naleznete produkty RIHO.

Kvalita značky RIHO je patrná v každém detailu výrobku, v náročném designu, v dokonalém zpracování, na budoucnost orientované technologie, ve vysokém komfortu a vysoké spolehlivosti. Každá vana nebo sprchová vanička, každá masážní vana, sprchová zástěna či nábytek značky RIHO jsou dokonale přizpůsobeny lidem, kteří je používají. Na výrobu umyvadel společnost používá pouze kvalitní materiály, jako jsou litý mramor a keramika. Spolipráce s Villeroy & Boch zdůrazňuje tuto vysokou kvalitu - kontinuální vývoj nového koupelnového nábytku završuje značku RIHO.


Elegantní oválná vana BILO do prostoru od firmy RIHO z řady Solid Surface bude skvělou ozdobou Vaší koupelny. Je vyrobena z litého mramoru. Rozměry 165 x 77 cm / 220 l. Barva bílá mat. Clic/clac s uzávěrem z bílého litého mramoru a sifon jsou obsaženy v ceně vany. Ze široké škály barev si můžete vybrat Vámi oblíbenou barvu. Riho lakuje tyto vany 4x z vnější strany, vnitřní strana zůstává bílá.

VANA BILO - Solid Surface - RIHO

  • Elegantní oválná vana BILO do prostoru od firmy RIHO z řady Solid Surface bude skvělou ozdobou Vaší koupelny. Je vyrobena z litého mramoru. Rozměry 165 x 77 cm / 220 l. Barva bílá mat. Clic/clac s uzávěrem z bílého litého mramoru a sifon jsou obsaženy v ceně vany. Ze široké škály barev si můžete vybrat Vámi oblíbenou barvu. Riho lakuje tyto vany 4x z vnější strany, vnitřní strana zůstává bílá.