Základní řídící jednotka vhodná pro menší instalace, hobby instalace a zvědavé uživatele jenž by se rádi seznámili s koncepty Z-Wave a inteligentních domů.


Fibaro Řídicí jednotka HC Lite CHD001001

 • Neuvěřitelně kompaktní mozek domácnosti
  Podařilo se nám vměstnat obrovské možnosti inteligentního systému do elegantní malé krabičky. Nemožné stalo skutečností. Miniaturizace, minimalismus a moderní design se snoubí v Home Center Lite. Připojte napájení a jednotka je připravena k použití. Chcete-li spravovat svůj domov na dálku, stačí připojit také síťový kabel. Toť vše.
 • Klíčové vlastnosti
  Správa až 230 zařízení
  Výkonný a úsporný procesor Cortex A8
  Komunikace přes Z-Wave a Ethernet
 • Větší kontrola nad domácími multimédii
  Nový regulátor Home Center Lite umožňuje větší integraci domácích multimédií. Ovládejte vaší TV, domácí kino, Hi-Fi a ostatní s FIBARO aplikací (nutná kompatibilita se systémem).
 • Řízení spotřeby
  Díky vestavěné funkci pro správu spotřeby, můžete sledovat historii i aktuální spotřebu energie a rozpoznat zařízení, které má spotřebu nejvyšší. Podrobné statistiky jsou zpracovány do jasně srozumitelných grafů, které vám pomohou porovnat výsledky a odhadnout celkové vyúčtování.
 • Objeví různá nebezpečí
  FIBARO vás bude okamžitě informovat o hrozícím požáru, povodni nebo úniku plynu. Uzavře vodu v případě netěsnícího potrubí. Při poškození přívodu plynu doma vyvětrá a informuje vás o tom. V případě, že objeví pokus o vloupání, automaticky spustí alarm, informuje policii a podá živý náhled z kamer on-line.
 • Magická zahrada
  Dobře udržovaný trávník před domem již nebude vyžadovat vaši nejvyšší pozornost. FIBARO zalije zahradu přesně ve chvíli, kdy to bude potřeba. Navíc v závislosti na počasí také správným množstvím vody. FIBARO nenechá vaše rostliny uschnout v horkém dni a zabrání přílišnému zalévání, když je vlhko.
 • Teplota jakou chcete
  Zejména za chladných zimních dní není nic lepšího, než se vrátit do vyhřátého domova. A nemusíte kvůli tomu topit celý den. FIBARO začne včas, akorát než se vrátíte domů. Nastavte si teplotu v pokoji po ránu tak, aby se vám snadněji vstávalo z postele. Na noc si nastavte teplotu, při které se vám bude dobře usínat.
 • Geolokace
  Váš domov vždy ví, kde vy a vaši rodinní příslušníci právě jsou. Když opustíte domov, systém vypne nepotřebná zařízení. Nebo simuluje vaši přítomnost, aby odradil zloděje. Při výpočtu zpáteční cesty, bude systém upravovat teplotu a spustí naprogramované scénáře.

 • Kontrola a ovládání spotřebičů, oken i dveří
  Nezapomněli jste na něco? Vypnout žehličku, zavřít vrata od garáže, zatáhnout žaluzie? Stavy všech senzorů, zařízení a jejich ovládání máte na jednom místě: ve vaší dlani!
 • Celá historie ve vašich rukou
  S FIBARO systémem můžete sledovat, kolik času vaše děti stráví u televizoru, počítače nebo herní konzole. Je to ideální řešení pro plánování - kolik hodin mohou vaše děti hrát nebo sledovat své oblíbené filmy. Vytvořte rozvrhy nebo dálkově ovládejte provoz zařízení.
 • Oznámení na mobil
  O všem, co se v domě stane, víte okamžitě, ať jste kdekoliv. HCL dokáže odeslat push notifikace či SMS zprávu na váš tablet či mobilní telefon.