FIBARO Home Center 2, CHD001002 je mozek vašeho inteligentního domu. Tato řídící jednotka je bránou přes níž ovládáte všechny prvky, sleduje jejich činnost a spouští scény dle vámi zadaných parametrů. Umožňuje vám psát scény nejen ve formě magických a blokových jako HCL ale také vzhledem k výkonnějšímu hardware můžete scény psát i v Lua programovacím jazyce! Díky čemuž budete schopni nastavit mnohem pružnější scény.

Home Center 2 je schopna ovládat i několik HCL pro případ že vám není jedna řídící jednotka dostačující. HCL budou i jako podřízené schopna přidávat vlastní zařízení, scény a inteligenci také ovšem budete schopni ovládat tato zařízení přes nadřízenou HC2.


Fibaro CHD001002-E Řídicí jednotka HC2, Z-Wave, stříbrná Výkonná řídící jednotka i pro velké instalace.

FIBARO Home Center 2, CHD001002

 • Fibaro CHD001002-E Řídicí jednotka HC2, Z-Wave, stříbrná Výkonná řídící jednotka i pro velké instalace.
 • Fibaro CHD001002 Má maximální možnosti chytré domácnosti
  Oproti Home Center lite poskytuje tato jednotka nejen výrazně vyšší výkon (a je tedy vhodná pro náročnější instalace), ale podporuje také některé funkce navíc. Díky Home Center 2 můžete využít služby chytré asistentky Lili či VoIP komunikaci. Zásadní je ale podpora programovacího jazyka Lua a tedy možnost nasadit software na míru, což ocení zejména lidé s nadstandardními požadavky.
 • Fibaro CHD001002 se pyšní Procesorem Intel Atom 1,6 GHz
  Home Center 2 je mnohem rychlejší než ostatní Z-Wave brány na trhu. Komunikace uvnitř sítě je dramaticky stabilnější, což má za důsledek okamžitou odezvu na příkazy odeslané uživatelem domácí automatizace.

  4 GB MLC disk pro obnovení
  Každé Home Center 2 obsahuje disk pro obnovu se zálohou jedinečné instalace systému z důvodu přísné ochrany proti vniknutí do systému. Další výhodou je rychlá a jednoduchá obnova pro případ chyby.

  1 GB RAM, 2 GB SLC HDD
  Velká paměť ve spojení s výkonným procesorem zajistí rychlou komunikaci mezi zařízeními bez kompromisů v možnostech a vybavenosti systému. Budete mít dostatek paměti i pro nové funkce v budoucnu.
 • Fibaro CHD001002 je výjimečný hliníkovým plášťem.
  Klade velký důraz na design a kvalitu zpracování. Plášť Home Center 2 je vyroben z čistého hliníku. Proto jej nemusíte schovávat někde ve skříni.
 • Fibaro CHD001002 rychle a snadno zapojíte.
  Stačí připojit napájení a kabel počítačové sítě a do dvou minut je Home Center 2 připraven k činnosti. Pro přístup k ovládacímu panelu nepotřebujete nic instalovat: stačí zadat IP adresu jednotky do webového prohlížeče.
 • Fibaro CHD001002 S novými možnostmi díky „spojeným zařízením“
  Funkce Linked Devices umožňuje spojit více zařízení v jedno virtuální a zkombinovat jejich funkce. Například termostaty s čidlem teploty a vlhkosti. Můžete tak ovládat více zařízení naráz a zpřehlednit si uživatelské rozhraní.
 • S Fibarem CHD001002 bude veškerý komfort ve vašich rukou
  Uživatelské rozhraní usnadňuje ovládání zařízení provádějících stejnou činnost - topení, klimatizace, zavlažování. Díky panelům zařízení můžete snadno naplánovat činnosti pro skupiny zařízení v závislosti na čase či na tom, který den v týdnu je.
 • Fibaro CHD001002 obsauje Geolokalizaci.
  Další unikátní schopností jednotky je nalezení členů vaší rodiny. Vždy víte, kde právě jsou vaše děti, aniž byste jim museli volat. Home Center 2 vám ukáže jejich pozici na mapě. Stačí mít v telefonu aplikaci FIBARO.
 • Fibarem CHD001002 si nastavíte vlastní scénáře
  S Home Center 2 máte rozšířený přístup ke scénám. Nyní si je sami můžete nadefinovat téměř bez omezení. Vytvářejte podmínky závisející na libovolné proměnné jako počasí, událost, čas od události a podobně.