Multifunkční bateriové tlačítko sloužící ke spouštění poplachu či ovládání. Podporuje několik gest (1x-5x stisknutí, držení a puštění) z nichž se dá každé použít pro jinou funkci.

Nový Z-Wave čip řady 500 umožňuje delší výdrž baterie a výrazně delší radiový dosah.

Certifikováno dle Z-Wave Plus.


Zábava, ale zároveň užitečnost. To jsou základní přednosti Tlačítka FIBARO. Můžete jej využít například na spuštění scény “Jdu spát”, jako pomocníka k nemocné babičce, která jedním stisknutím přivolá vaši pomoc, nebo jako rychlý způsob zavolání taxi. Využití je jen na vás.

Fibaro Tlačítko, Z-Wave Plus, modré

  • Zábava, ale zároveň užitečnost. To jsou základní přednosti Tlačítka FIBARO. Můžete jej využít například na spuštění scény “Jdu spát”, jako pomocníka k nemocné babičce, která jedním stisknutím přivolá vaši pomoc, nebo jako rychlý způsob zavolání taxi. Využití je jen na vás.
  • Tlačítko FIBARO The Button je unikátní bezdrátové tlačítko, pomocí kterého můžete jedním stiskem ovládat jakékoli zařízení ve vašem domácím systému FIBARO, spouštět naplánované akce a sekvence. Odcházíte z domu a nechcete zapínat mobilní aplikaci? Stiskněte tlačítko u dvěří a můžete v klidu odejít. FIBARO se postará o zbytek.
  • Instalace je jednoduchá jako samostatné používání Tlačítka. Nastavení je už jen čistě na vás. Po každém stisknutí vám může přijít notifikace na vaše mobilní zařízení a vy tak budete neustále v obraze. Tlačítko rozpozná až 6 různých akcí. Jedno stisknutí může rozstvítit světla, dvě stisknutí mohou aktivovat klimatizaci a podržení Tlačítka může spustit připravenou scénu.
  • Ať už umístíte FIBARO Tlačítko kamkoli, vždy bude stylovou součástí interiéru. Vyberte si jednu z mnoha barevných variant, podle vašeho vkusu. Díky unikátnímu povrchu se Tlačítko neztratí ani v pokoji vašich dětí, které na něj mohou bez problému malovat a vylepšit jej podle svého.