Bateriový přenosný dálkový ovladač s magnetickým uchycením do základny, kterou lze nalepit na zeď. Komunikuje s řídícím systémem pomocí Z-Wave.

Co to umí

Díky bezdrátovým ovladačům NodOn® se nemusíte přizpůsobit poloze tlačítka na zdi, neboť jej sami můžete umístit kamkoliv. Díky napájení bateriemi a komunikaci pomocí Z-Wave sítě nevyžaduje stavební úpravy. Stačí umístit, zapnout a nastavit funkce v řídíce jednotce Fibaro.


Díky bezdrátovým ovladačům NodOn® se nemusíte přizpůsobit poloze tlačítka na zdi, neboť jej sami můžete umístit kamkoliv. Díky napájení bateriemi a komunikaci pomocí Z-Wave sítě nevyžaduje stavební úpravy. Stačí umístit, zapnout a nastavit funkce v řídíce jednotce FIBARO.

NodOn Sundavatelný bateriový ovladač, Z-Wave Plus

  • Díky bezdrátovým ovladačům NodOn® se nemusíte přizpůsobit poloze tlačítka na zdi, neboť jej sami můžete umístit kamkoliv. Díky napájení bateriemi a komunikaci pomocí Z-Wave sítě nevyžaduje stavební úpravy. Stačí umístit, zapnout a nastavit funkce v řídíce jednotce FIBARO.
  • Rozšiřte možnosti ovládání vašeho domova stylově. Odkudkoliv můžete řídit libovolné spotřebiče či spouštět předem naprogramované scény. Nemusíte vstávat od stolu, pokud chcete zatáhnout žaluzie či chodit na druhý konec místnosti zhasnout světla.