Světlo svíčky, denní světlo, party světlo - na to vše vám stačí jediná žárovka. Připojit ji přitom můžete kamkoli, kde je závit E27. Proměníte tak svůj starý světelný zdroj na chytrý pouhou změnou žárovky. LED světlo umožňuje měnit barvu podle nálady či třeba v závislosti na čase. Studenější odstíny se hodí lépe pro práci, naopak k relaxaci nebo před spánkem oceníte spíše teplejší světlo. Automaticky nebo pomocí zvolených ovládacích prvků (chytrá tlačítka, aplikace) umožňuje stmívat a měnit barvy. Žárovku můžete zapojit i do scén s ostatními zařízeními. Jedním tlačítkem tak například zatáhnete žaluzie, rozsvítíte světla a pustíte hudbu.


Žárovka obsahuje 15 diod, které poskytují paletu neuvěřitelných 16 milionů barev. Bezdrátová komunikace standardu Z-Wave se postará o integraci do systému inteligentní domácnosti ovládání z jedné aplikace či zapojení do scén. Životnost je 50 000 hodin a úspora energie ve srovnání s klasickou žárovkou stejné svítivosti až 11násobná. Pokrytí světla je 180 stupňů a dosvit 150 metrů (ekvivalent k 70 W žárovce).

RGB LED žárovka E27

  • Žárovka obsahuje 15 diod, které poskytují paletu neuvěřitelných 16 milionů barev. Bezdrátová komunikace standardu Z-Wave se postará o integraci do systému inteligentní domácnosti ovládání z jedné aplikace či zapojení do scén. Životnost je 50 000 hodin a úspora energie ve srovnání s klasickou žárovkou stejné svítivosti až 11násobná. Pokrytí světla je 180 stupňů a dosvit 150 metrů (ekvivalent k 70 W žárovce).