Videovrátník, který lze integrovat do systému FIBARO. Umožní vám komunikovat s návštěvou díky kvalitnímu HD videu a zvuku. Z aplikace jí můžete i rovnou otevřít. Dveřní stanice je dostupná v bílém a stříbrném provedení pro povrchovou či zapuštěnou montáž.


Dveřní stanice DoorBird

  • Někdo zazvoní u dveří. Je to pošťák, návštěva, nebo otravný soused? Stačí se podívat na mobil a ihned vidíte, kdo to je. Pak už je na vás, zda odpovíte a případně rovnou otevřete dveře jedním stiskem. A to ani nemusíte být doma.
  • Doorbird kombinuje exkluzivní design a špičkové technologie pro perfektní obraz, zvuk, síťovou komunikaci i pohodlné ovládání pomocí aplikace. Zárukou kvality je precizní přístup německého výrobce a využití prémiových materiálů.
  • S videotelefonem Doorbird víte o všem, co se mihne kolem. Pokročilý senzoru pohybu zaznamená kohokoli v úhlu 180 ° a vzdálenosti až 8 metrů. Dokonalou ochranu a přehled podpoří také infračervený přísvit pro záznam obrazu i v noci. Vše s možnosí notifikace.
  • Dveřní stanice Doorbird spolehlivě pracují v rozsahu teplot od -20 do +40 ° C. Certifikace krytí IP 54 zaručuje ochranu proti dešti a tudíž bezproblémové použití venku. Odolnost podporuje konstrukce z kvalitní nerezové oceli.
  • Podsvícené kovové LED tlačítko. Provedení se zapuštěnou montáží či na povrch. Napájení 15 VDC (pomocí adaptéru 220 V či POE). Odolnost vůči vnějším vlivům - krytí IP 54. Integrovaná širokoúhlá kamera s HD rozlišením a schopností nočního IR režimu. Reproduktor a mikrofon s redukcí okolního šumu. Komunikace pomocí WIFI či Ethernetu. Senzor pohybu (PIR) s úhlem záběru 180 ° a dosahem až 8 metrů. Možnost napojení na existující zvonek či elektrický zámek.