Připojte a ovládejte téměř jakékoliv zařízení s IR (nahradíte tak běžný dálkový ovladač). Například audio-video techniku, televizi či třeba klimatizaci. Balení obsahuje IP nebo WiFi modul a 3 kabelové IR vysílače. Konektory 3,5 mm jack 4pin, Ethernet a USB.


Snadné vzdálené připojení IR nebo RS-232. Ovládání po IP, vestavěná paměť na scény, možnost využití GlobalCaché cloudu. Konektory 3,5 mm jack 4pin, Ethernet a USB.

iTach Flex IP / WiFi

  • Snadné vzdálené připojení IR nebo RS-232. Ovládání po IP, vestavěná paměť na scény, možnost využití GlobalCaché cloudu. Konektory 3,5 mm jack 4pin, Ethernet a USB.

  • Zapomeňte na vaše současné dálkové ovladače, které vám leží na stole a ovládejte vše jednoduše pomocí aplikace FIBARO. iTach Flex a Aplikace FIBARO vám snadno nahradí vaše současné IR ovladače ať už se jedná o ovládání televize, audia, klimatizace, či čehokoli jiného. Produkt iTach Flex můžete zakoupit ve dvou verzích - bezdrátová verze WiFi a klasická verze IP.
  • Díky ovládání pomocí mobilní aplikace FIBARO máte přístup k mnohem širším možnostem, než jen statickému ovládání vašich zařízení. Všechny spotřebiče a zařízení můžete zahrnout do předpřipravených scén a nechat tak pracovat inteligentní systém za vás. Zapomněli jste před odchodem z domu zapnutou televizi? Nevadí, jednoduše ji vypnete po cestě z vašeho telefonu.
  • Snadné vzdálené připojení IR nebo RS-232. Ovládání pomocí IP nebo WiFi. Vestavěná paměť na scény, možnost využití GlobalCaché cloudu. Konektory 3,5 mm jack 4pin, Ethernet a USB. Zařízení přijímá signál ze sítě pomocí Ethernetu nebo WiFi a vysílá je přes IR do koncových zařízení. Ke všem typům lze dokoupit také kabely s RS-232 komunikací, IR blaster s dosahem 10 metrů či výstupní relé. Napájení skrze microUSB, nabízíme také PoE verzi.