Fibaro CHD001005 Dvojitý spínací modul 2, Z-Wave Plus je Reléový modul s binárními vstupy určený pod vypínač nebo kamkoliv, kde je zapotřebí ovládat dva nezávislé okruhy o maximálním příkonu 1,5 kW. Má 2 výstupní relé a 2 vstupní kontakty.

Co to umí

Vstupy a výstupy umožňují bezdrátově ovládat lokální spínače, sledovat jejich stav či odeslat informaci o stisku tlačítek do centrální jednotky či libovolného zařízení. Zapojený spínač se tak změní v přijímač i vysílač zároveň. Modul umožňuje obyčejným tlačítkem ovládat více zařízení, zapojit zařízený do automatických akcí a kontrolovat spotřebu energie.

Jak vám to pomůže

Díky spínači můžete odkudkoliv zapínat a vypínat připojená zařízení a to jak manuálně, tak automaticky, což využijete zejména při tvorbě vlastních scén. Když se přiblížíte k senzoru, rozsvítí se světlo, pokud se spustí alarm, mohou se všechna světla v domě rozblikat. Když jdete spát nebo odcházíte z domu, můžete vše nepotřebné jednoduše vypnout. V aplikaci vidíte, kde se svítí i kolik jste spotřebovali elektřiny.

Nový Z-Wave čip řady 500 umožňuje delší výdrž baterie a výrazně delší radiový dosah.

Certifikováno dle Z-Wave Plus.


Fibaro CHD001005 Dvojitý spínací modul 2, Z-Wave Plus je druhá verze spínacího modulu a přichází s vylepšenou sílou signálu, což vám umožní více možností během instalace a zvýšení síťového pokrytí.

Fibaro CHD001005 Dvojitý spínací modul 2, Z-Wave

  • Fibaro CHD001005 Dvojitý spínací modul 2, Z-Wave Plus je druhá verze spínacího modulu a přichází s vylepšenou sílou signálu, což vám umožní více možností během instalace a zvýšení síťového pokrytí.
  • Dokonce i ty nejkomplexnější akce mohou být aktivované prostřednictvím vypínače připojeného ke spínacímu modulu Fibaro CHD001005. S pouhým stisknutím tlačítka když vcházíte do místnosti je to přirozené jako když rozsvěcujete světla.
  • Díky spínači Fibaro CHD001005 můžete odkudkoliv zapínat a vypínat připojená zařízení a to jak manuálně, tak automaticky, což využijete zejména při tvorbě vlastních scén. Když se přiblížíte k senzoru, rozsvítí se světlo, pokud se spustí alarm, mohou se všechna světla v domě rozblikat. Když jdete spát nebo odcházíte z domu, můžete vše nepotřebné jednoduše vypnout. V aplikaci vidíte, kde se svítí i kolik jste spotřebovali elektřiny.
  • Již žádné komplikované instalace. Spínací modul Fibaro CHD001005 stačí umístit do zásuvky a připojit jej do současné instalace. Díky miniaturním rozměrům modulu je možné jej umístit na mnoha místech.
  • Vstupy a výstupy Fibara CHD001005 umožňují bezdrátově ovládat lokální spínače, sledovat jejich stav či odeslat informaci o stisku tlačítek do centrální jednotky či libovolného zařízení. Zapojený spínač se tak změní v přijímač i vysílač zároveň. Modul umožňuje obyčejným tlačítkem ovládat více zařízení, zapojit zařízení do automatických akcí a kontrolovat spotřebu energie.
  • Spínací modul Fibaro CHD001005 je vybaven zásuvkami se zvětšeným průřezem, což umožňuje připojit dráty s větším průměrem a výrazně tak zjednodušit proces instalace.
  • Zapomněli jste v koupelně zapojenou žehličku na vlasy zatímco jste si odběhli do vedlější místnosti? Spínací modul Fibaro CHD001005 dokáže monitorovat elektrická zařízení, která se aktuálně nepoužívají. Systém vás bude informovat pokud necháte zařízení zapnuté a umožní vám jej vypnout na dálku.
  • Vestavěná RGB dioda je v Fibaro CHD001005 neocenitelným pomocníkem během procesu instalace. Dioda signalizuje zda byl modul přidán nebo odebrán ze sítě. Můžete také zjistit zda byla kalibrace nebo aktualizace modulu úspěšná.