Fibaro CHD001015 spínací modul  s binárními vstupy a rádiovou komunikací  určený pod vypínač nebo kamkoliv, kde je zapotřebí ovládat zařízení o maximálním příkonu 1840 W (8A). Má 1 výstupní relé a 2 vstupní kontakty. Rozměr : 42,5x38,25x20,3 mm

Co to umí
Vstupy a výstupy umožňují bezdrátově ovládat lokální spínače, sledovat jejich stav či odeslat informaci o stisku tlačítek do centrální jednotky či libovolného zařízení. Zapojený spínač se tak změní v přijímač i vysílač zároveň. Modul umožňuje obyčejným tlačítkem ovládat více zařízení, zapojit zařízený do automatických akcí a kontrolovat spotřebu energie.

Jak vám to pomůže...
Díky spínači můžete odkudkoliv zapínat a vypínat připojená zařízení a to jak manuálně, tak automaticky, což využijete zejména při tvorbě vlastních scén. Když se přiblížíte k senzoru, rozsvítí se světlo, pokud se spustí alarm, mohou se všechna světla v domě rozblikat. Když jdete spát nebo odcházíte z domu, můžete vše nepotřebné jednoduše vypnout. V aplikaci vidíte, kde se svítí i kolik jste spotřebovali elektřiny. Pro zásuvky a vypínače
FIBARO Single Switch umístěný v zásuvce je schopen zapnout a monitorovat vámi vybrané elektrické zařízení. Může také aktivovat většinu domácí elektroniky. Při vložení do vypínače světla může ovládat jeden světelný okruh, zatímco FIBARO Double Switch – dva okruhy. Single Switch může být použitý pro proud do 8A, a Double Switch do 6,5A na každý okruh, nebo do 10A na jediný okruh1.

Nový Z-Wave čip řady 500 umožňuje delší výdrž baterie a výrazně delší radiový dosah. Moduly FIBARO jsou opravdu malé. Díky miniaturním rozměrům je možno je vložit do většiny elektroinstalačních zásuvkových a vypínačových krabic.


Díky Fibaro CHD001015 spínací modul s binárními vstupy a rádiovou komunikací můžete odkudkoliv zapínat a vypínat připojená zařízení a to jak manuálně, tak automaticky, což využijete zejména při tvorbě vlastních scén. Když se přiblížíte k senzoru, rozsvítí se světlo, pokud se spustí alarm, mohou se všechna světla v domě rozblikat. Když jdete spát nebo odcházíte z domu, můžete vše nepotřebné jednoduše vypnout. V aplikaci vidíte, kde se svítí i kolik jste spotřebovali elektřiny.

Fibaro CHD001015 spínací modul s binárními vstupy

  • Díky Fibaro CHD001015 spínací modul s binárními vstupy a rádiovou komunikací můžete odkudkoliv zapínat a vypínat připojená zařízení a to jak manuálně, tak automaticky, což využijete zejména při tvorbě vlastních scén. Když se přiblížíte k senzoru, rozsvítí se světlo, pokud se spustí alarm, mohou se všechna světla v domě rozblikat. Když jdete spát nebo odcházíte z domu, můžete vše nepotřebné jednoduše vypnout. V aplikaci vidíte, kde se svítí i kolik jste spotřebovali elektřiny.
  • FIBARO CHD001015 spínací modul s binárními vstupy a rádiovou komunikací Single Switch umístěný v zásuvce je schopen zapnout a monitorovat vámi vybrané elektrické zařízení. Může také aktivovat většinu domácí elektroniky. Při vložení do vypínače světla může ovládat jeden světelný okruh, zatímco FIBARO Double Switch – dva okruhy. Single Switch může být použitý pro proud do 8A, a Double Switch do 6,5A na každý okruh, nebo do 10A na jediný okruh1. 42,5x38,25x20,3 mm
  • Vstupy a výstupy Fibaro CHD001015 umožňují bezdrátově ovládat lokální spínače, sledovat jejich stav či odeslat informaci o stisku tlačítek do centrální jednotky či libovolného zařízení. Zapojený spínač se tak změní v přijímač i vysílač zároveň. Modul umožňuje obyčejným tlačítkem ovládat více zařízení, zapojit zařízený do automatických akcí a kontrolovat spotřebu energie.