Fibaro CHD001017 Intercom , chytrý, elegantní a multifunkční interkom od společnosti Fibaro, který disponuje funkcemi, mezi které patří například širokoúhlá kamera, noční mód, detekce přiblížení založená na technologii bluetooth, hlasový záznamník, HDR, hlasová identifikace a další. Fibaro Interkom představuje chytrý, elegantní a multifunkční prvek moderní domácnosti, který majiteli umožňuje sledovat, co se děje přede dveřmi a komunikovat s návštěvníky i v případech, kdy není doma. Pokud by Vás návštěva nezastihla, umožňuje Interkom zanechat video vzkaz, který se uloží na vloženou paměťovou kartu. Díky širokoúhlé kameře, HDR a nočnímu módu je obraz z interkomu vždy ostrý. Interkom může být ovládán pomocí podsvíceného číselníku zadáním PINu, rozpoznáním hlasu nebo přiblížením známého bluetooth zařízení a ovládat až dva vstupy (např. branku a vrata). Vlastnosti:

čistý zvuk
rozpoznání podle hlasu (hlasová biometrie)
dva mikrofony s redukcí hluku
instalace pomocí WiFi nebo Ethernetu
video zvonek
upozornění na pohyb
možnost ukládání záznamů na vloženou SD kartu
ovládání dvou vstupů (např. branka či garáž)
rozpoznání bluetooth zařízení pro autorizaci
podsvícený číselník
otvírání pomocí zadání PINu
širokoúhlá kamera (180°)
noční mód
Full HD a HDR (High Dynamic Range)


CHD001017 Chytrý, elegantní a multifunkční interkom od společnosti Fibaro

Fibaro CHD001017 Intercom , 12V DC a nebo 48V PoE

  • CHD001017 Chytrý, elegantní a multifunkční interkom od společnosti Fibaro
  • disponuje funkcemi, mezi které patří například širokoúhlá kamera, noční mód, detekce přiblížení založená na technologii bluetooth, hlasový záznamník, HDR, hlasová identifikace a další.
  • multifunkční prvek moderní domácnosti, který majiteli umožňuje sledovat, co se děje přede dveřmi.
  • multifunkční prvek moderní domácnosti, který majiteli umožňuje sledovat, co se děje přede dveřmi a komunikovat s návštěvníky i v případech, kdy není doma
  • Interkom může být ovládán pomocí podsvíceného číselníku zadáním PINu, rozpoznáním hlasu nebo přiblížením známého bluetooth zařízení a ovládat až dva vstupy (např. branku a vrata).