Fibaro CHD001018-E Tlačítko, Z-Wave Plus, červené je chytré bezdrátové tlačítko kompatibilní s Z-Wave a Z-Wave Plus zařízeními, vhodné do systému inteligentní domácnosti Fibaro, umožní ovládat až 6 různých akcí (1x-5x stisknutí, držení a puštění), bezdrátová komunikace s dosahem až 50 metrů v otevřeném prostru, zabezpečení 128bit AES, napájení baterií. Tlačítku Fibaro The Button můžete nastavit až 6 různých akcí. Pozná způsob jakým bylo tlačítko stisknuté. Například 1 stisk může zhasnout světlo, 2 spustí napájení projektoru, 3 klimatizaci, stačí jen přiřadit požadované funkce. Můžete také nastavit celou sekvenci akcí. Když jdete spát, nebo odcházíte do práce, tak jednoduchým stiskem tlačítka zhasnete světla, vypnete elektrické spotřebiče, zamknete dveře a aktivujete alarm. Způsobů využití je opravdu mnoho. Je na vás jak moc si chcete usnadnit život.
Tlačítko také skvěle poslouží pokud pečujete o nemocné. Stačí nastavit potřebné akce, ať už se jedná o přivolání pomoci, zhasnutí světla, nebo spuštění spotřebiče. Na mobilní telefon vám také nemocný snadno odešle notifikace o svých potřebách, stačí jen nastavit akce, které nejvíce potřebuje. The Button se skvěle uplatní i v dětském pokojíčku, nebo v kanceláři. Možnosti jsou opravdu široké.

 


Chytré bezdrátové tlačítko Fibaro CHD001018 Z-Wave Plus, červené kompatibilní s Z-Wave a Z-Wave Plus zařízeními, vhodné do systému inteligentní domácnosti Fibaro

Fibaro CHD001018-E Tlačítko, Z-Wave Plus, červené

  • Chytré bezdrátové tlačítko Fibaro CHD001018 Z-Wave Plus, červené kompatibilní s Z-Wave a Z-Wave Plus zařízeními, vhodné do systému inteligentní domácnosti Fibaro
  • Tlačítku Fibaro CHD001018 Tlačítko, Z-Wave Plus, červené The Button můžete nastavit až 6 různých akcí. Pozná způsob jakým bylo tlačítko stisknuté. Například 1 stisk může zhasnout světlo, 2 spustí napájení projektoru, 3 klimatizaci, stačí jen přiřadit požadované funkce. Můžete také nastavit celou sekvenci akcí. Když jdete spát, nebo odcházíte do práce, tak jednoduchým stiskem tlačítka zhasnete světla, vypnete elektrické spotřebiče, zamknete dveře a aktivujete alarm. Způsobů využití je opravdu mnoho.
  • Fibaro CHD001018 Tlačítko, Z-Wave Plus, červené má bezdrátovou komunikaci s dosahem až 50 metrů v otevřeném prostru, zabezpečení 128bit AES, napájení baterií.
  • Fibaro CHD001018 Tlačítko, Z-Wave Plus, červené The Button se skvěle uplatní i v dětském pokojíčku, nebo v kanceláři. Možnosti jsou opravdu široké.