O společnosti ŠTOLL spol. s r.o.

Společnost ŠTOLL spol. s r.o. byla založena v roce 2003.

Jedná se od prvopočátku o ryze českou rodinnou firmu, ve které se snažíme zužitkovat naše dlouholeté obchodní zkušenosti.

V začátcích působila společnost hlavně v Brně, kde se nám postupně podařilo vybudovat základ obchodního týmu. Od prvopočátku klademe důraz na potřeby a požadavky všech našich zákazníků, a díky tomu se nám postupem času dařilo čím dál častěji překračovat brány Brna. Vytrvalým rozvojem společnosti se pomalu zakázky s osvětlením realizují po celé Moravě. Taktéž se můžeme ale pochlubit realizacemi z jiných koutů České republiky.

Díky zaměření společnosti na světelnou techniku bylo dalším logickým krokem budování vlastní značky v tomto oboru pod označením ŠTOLL. V dnešních dnech společnost na český trh dodává LED technologie pod vlastním logem.

V roce 2015 vznikl tým pracovníků ŠTOLL, který se specializoval na grafické návrhy osvětlení v interiérech. Od těchto grafických návrhů byl jen krůček k návrhům koupelen, které realizoval jeden z majitelů firmy již 20let.

Rok 2015 se zapsal do historie společnosti jako rok propojení technologie LED, grafických návrhů a koupelen. V tomto roce se také kanceláře společnosti přesunuly z Brna více na Jih, do Břeclavi. Společnost se více zaměřila s realizací zakázek na Jihomoravský kraj tak, aby bylo možné pružně reagovat na požadavky zákazníků. Díky tomu se nám postupně daří budovat klientelu spokojených zákazníků v okruhu koupelen a obkladů. Nicméně díky LED osvětlení a naší značce se nám daří stále častěji prosazovat i do světelných projektů po celé České republice.

STUDIO ŠTOLL

cms-img

V roce 2019 jsme otevřeli koupelnové studio.

Od roku 2019 nás najdete na nové adrese. Otevíráme nové studio v Břeclavi - Poštorné, kde můžete shlédnout nejnovější trendy osvětlení a nabídku koupelen. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Protože se rádi pouštíme do nových technologií a složitějších, náročnějších projektů a to i díky grafickým návrhům, bylo nutné stále častěji školit různé řemeslníky pro nové technologie. Někdy to byl doslova nadlidský výkon. Proto bylo logickým krokem rozšíření našeho týmu. V letech 2016-2017 se proto v našich řadách objevují, elektromontéři, sádrokartonáři, obkladači, instalatéři, malíři a jiní odborníci tak, aby bylo možné realizovat zakázky od prvotního grafického návrhu až po předání zakázky na klíč. Byl to jeden z nejlepších kroků a vedl k zajištění perfektní návaznosti a součinosti řemesel při realizacích. Na to jak se nám daří toto vše propojit se můžete podívat v galerii těchto stránek nebo na facebooku.

Technologie a komfort budov jde neúprosně kupředu. I naše společnost reaguje na tento trend a v roce 2018 doplňujeme naše služby o automatizaci budov, tzv. technologii CHYTRÝCH DOMÁCNOSTÍ. Díky tomu, že stále sázíme na kvalitu a vyžadujeme pro naše zákazníky ten největší komfort, byla vybrána technologie FIBARO. Hlavním kritériem z naší strany byl důraz na nenáročnost pořizovací investice a jednouduchost při instalacích. Technologie FIBARO funguje na bezdrátovém Z-WAVE signálu, proto není nutné zasahovat do stávající elektroinstalace a odpadá nepříjemné sekání do již zařízených interiérů.

Dnes Vám nabízíme ucelenou nabídku služeb, tým odborníků, dlouholeté zkušenosti společnosti, založené v roce 2003.

Těšíme se na Vás a přejeme do budoucna krásné pohodové dny.

TÝM SPOLEČNOSTI ŠTOLL

Nasledujte nás na Facebooku